Hlášení poruch

+420 602 729 716

Veřejná plnící stanice CNG a Elektronabíjení před otevřením

Po získání povolení, byla koncem září tohoto roku zahájena výstavba 1.samoobslužné plnící stanice CNG na Hlučínsku. Součástí stavby je instalace rychlonabíjecí stanice elektromobilů.

Po vybudování obslužné komunikace začal dodavatel společnost GASCONTROL, spol. s r. o. instalovat  samotnou technologii plnící stanice CNG a rychlonabíjecí stanici Triberium.

Nová plnící stanice o výkonu 54,6 Nm3/hod  je budována na sídlišti OKD a sousedí se sídlem společnosti na ulici Čs. armády.
Je určena k rychlému plnění osobních a užitkových vozidel stlačeným zemním plynem v režimu veřejné plnící stanice.

Plnění vozidel bude zajištěno prostřednictvím plnícího stojanu ADAST s kapacitou plnění až 50 kg/minutu. Stojan bude napojen pomocí datové přípojky na kartové platební centrum a centrum plateb tzv. kartami CNG. Platební terminál na bankovní karty, kreditní karty, karty CNG a místní karty.

Rychlonabíjecí stanice Triberium podporuje všechny příslušné standardy nabíjení (nabíjení stejnosměrným i střídavým proudem), čímž umožňuje nabíjení různých typů elektromobilů. Podporovány jsou následující standardy nabíjení:
- CCS (Systém kombinovaného nabíjení) nabíjecí energie 50 kW DC
- CHAdeMO nabíjecí energie 50 kW DC
- Typ 2 AC Koncovka: 22 kW nebo 43 kW AC/Zásuvka: 22 kW AC

Zahájení zkušebního provozu předpokládáme v 1. polovině února 2019.

 

Fotogalerie

klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek